HURTOWNIA BUDOWLANA SZCZECIN

Zapraszamy do hurtowni materiałów budowlanych znajdującej się w Szczecinie przy ulicy Bandurskiego 36, wjazd od ulicy Krańcowej. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych.

Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Każdy produkt, który utrzymujemy stale w naszej ofercie jest testowany przez nasz dział budowlany, który testuje produkty na budowach. Wybieramy materiały, które nasi wykonawcy polecają, jako te najlepsze utrzymując przy tym najlepszy poziom cen. Podczas wykonywania naszych inwestycji obserwujemy rozwój technologi i dostosowujemy do niej naszą ofertę materiałową. Wszystkich informacji o cenach udzieli nasz kierownik sprzedaży Mariusz Maruszewski (mariusz.maruszewski@gral-bud.pl).

Oferta hurtowni obejmuje możliwość mieszania farb i tynków poprzez komputerowy dobór koloru farb według wzornika NCS lub równoważnego.

Nasi pracownicy są wstanie doradzić Państwu w sprawie wykonawstwa. W razie potrzeb do wycen materiałowych nasz dział budowlany przygotuje Państwu kompletny kosztorys cen poszczególnych robót utworzony w programie Norma Pro.

Nasza oferta zapewnia możliwość przeprowadzenia całej procedury przetargowej dotyczącej dostaw materiałów jak i robót budowlanych.

 

Nasi stali kontrahenci to:

Kleib -> www.kleib.pl

Kerakoll ->  www.kerakoll.com

Kabe -> www.farbykabe.pl

Stalco -> www.stalco.pl

WIM -> www.wim-chb.pl

Rockwool -> www.rockwool.pl

Knauf -> www.knauf.pl